Agnes Otavský koník

Stránky jedinečné německé pinčice

Hlavní stránka

Čas letí tak rychle a my s Aginkou ani nestíháme napsat. Anes je pořádný neposeda a živel, neustále si s něčím hraje a prozkoumává, taky si libuje v lenošení, hlavně po ránu.
Bohužel nás ale ve čtvrtek zasáhla nemilá událost, Aginka si při své hbitosti poranila ocásek a na veterině nás zklamali s diagnózou, že je zlomený a že se s tím nedá nic dělat, než čekat, jak se to srovná. Takže se všichni modlíme, aby se ji to srovnalo a aby nadále mohla třepotat radostně ocáskem.
Také již máme za sebou 3. očkování a veterinář nás ujistil, že už můžeme začít chodit do společnosti.
Aginka má již mnoho psích kamarádů, nejpříjemnější bylo náhodné setkání minulý týden s kamarády a jejich tří měsíčním štěňátkem. Aginka konečně mohla ukázat, co se naučila při soupeření se sourozenci. Taky ukázala, jak umí poslouchat a jak je žárlivá, když její páníci hladí cizí štěňátko.
Agnes nám dělá každý den radost, i když někdy to je fuška :-) zvládnout tu nezbedu... Doufáme, že ocásek bude brzy v pořádku a nadále bude rošťačit bez újmy na zdraví.
Všechny moc zdravíme a děkujeme za příspěvky v diskuzích :-)
Včera (6. 10.) jsme byli s Agnes u veterináře pro druhé očkování. Aginka byla moc hodná a včeličku skoro necítíla.
Agnes je rychle učenlivá, nejlépe se však učí různé lumpárny. Ale i povely na místo a ke mně ji jdou výborně. Máme z ní velkou radost. V noci vzorně spinká. Když se probudí, začne šustit s nějakou hračkou, ale hned jak rozsvítím, abych se podívala, co se děje, tak se schoulí do klubíčka a dělá, že to ona ne, že celou dobu vzorně spinká. Je roztomilá a roste nám před očima.
Jako pamlsky má ku podivu nejradši ovoce či zeleninu, kuličky hroznového vína jsou pro ni nejlepším pamlskem :-)
Posledni komentare
07.10.2008 10:50:06: Agi, ty jsi šikula! Mamka Cori taky miluje "chroupací" zeleninu - syrovou mrkev,bramboru apod. smiley...
1  
2  
3