Agnes Otavský koník

Stránky jedinečné německé pinčice

Agnes

Čas letí tak rychle a my s Aginkou ani nestíháme napsat. Anes je pořádný neposeda a živel, neustále si s něčím hraje a prozkoumává, taky si libuje v lenošení, hlavně po ránu.
Bohužel nás ale ve čtvrtek zasáhla nemilá událost, Aginka si při své hbitosti poranila ocásek a na veterině nás zklamali s diagnózou, že je zlomený a že se s tím nedá nic dělat, než čekat, jak se to srovná. Takže se všichni modlíme, aby se ji to srovnalo a aby nadále mohla třepotat radostně ocáskem.
Také již máme za sebou 3. očkování a veterinář nás ujistil, že už můžeme začít chodit do společnosti.
Aginka má již mnoho psích kamarádů, nejpříjemnější bylo náhodné setkání minulý týden s kamarády a jejich tří měsíčním štěňátkem. Aginka konečně mohla ukázat, co se naučila při soupeření se sourozenci. Taky ukázala, jak umí poslouchat a jak je žárlivá, když její páníci hladí cizí štěňátko.
Agnes nám dělá každý den radost, i když někdy to je fuška :-) zvládnout tu nezbedu... Doufáme, že ocásek bude brzy v pořádku a nadále bude rošťačit bez újmy na zdraví.
Všechny moc zdravíme a děkujeme za příspěvky v diskuzích :-)
Aginka přišla na svět chvíli po poledni 28.7.2008, prorazila cestu svým dalším 4 sestřičkám.
Prvorodička Corinnka se o holčičky hned od první chvíle vzorně starala a radost měl i pyšný tatínek Spottík.
Holčičky rostou rychlým tempem, taky aby ne, když tolik papají a pak spokojeně odpočívají.
Posledni komentare
04.09.2008 09:27:18: Tak to je opravdu pravda. Když se štěňátka narodila, byl jsem z toho u vytržení a hlavně moje paničk...